nGin Bar

Nazwa hotelowego baru nie jest przypadkowa. Podobnie, jak silnik w samolocie, wieczorami nGin staje się sercem Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Odkryj to wyjątkowe, energetyzujące miejsce i daj się porwać atmosferze budowanej wokół lokalnych inspiracji. Dzięki naszym barmanom odnajdziesz zaskakujące i często niespodziewane smaki, zaklęte w drinkach i koktajlach z całego świata. Zapytaj o ich historię i zabierz ją ze sobą, jako souvenir z podróży.

nGin Bar to blisko 190 typów alkoholi dostępnych zależnie od sezonu. Wśród nich znajdziemy wiele tradycyjnych polskich trunków, takich jak: piwa rzemieślnicze, nalewki, wódki oraz cydry.

W cztery wieczory w tygodniu masz szansę wziąć udział w widowiskowych Bar Ritual, w czasie których wraz z barmanem i pozostałymi gośćmi, przygotujesz koktajl według jednej z naszych autorskich receptur, opartych na najlepszych lokalnych alkoholach i produktach.

Raz w tygodniu Bar Ritual będzie preludium dla R Evenings - wydarzeniom, dzięki którym odkryjesz twórczość lokalnych przedstawicieli różnych dziedzin sztuki: muzyków, malarzy, fotografów artystycznych i rękodzielników.

Godziny otwarcia: 08:00 – 01:00