Poznaj hotele Renaissance

Każda podróż jest okazją do odkrywania świata i doświadczania czegoś nowego. Dlatego też w każdym z ponad 160 Hoteli marki Renaissance na całym świecie, znajdziesz coś niezwykłego i intrygującego. Coś, co pozwoli uczynić Twoją podróż służbową nieco mniej przewidywalną.

Hotele Renaissance nierozerwalnie związane są z miejscem, w którym się znajdują. Od wystroju, poprzez serwowane dania i alkohole, aż po specjalnie organizowane wydarzenia. W każdym z tych elementów odnajdziesz pierwiastek tego, co lokalnie najlepsze i warte zapamiętania.

Podróż służbowa to doskonała okazja, by lepiej poznać miasto, zwłaszcza po godzinach pracy. Dedykowani eksperci, zwani Nawigatorami, wskażą Ci starannie wyselekcjonowane i nieoczywiste miejsca, które warto odwiedzić. Jeśli zdecydujesz się pozostać w Hotelu, odwiedź nGin Bar, w którym wraz z barmanem przygotujesz wyjątkowy koktajl. Jeśli masz ochotę wgryźć się w tkankę lokalnej społeczności, weź udział w jednym z wydarzeń, podczas którego poznasz twórczość polskich artystów.

Hotele Renaissance to również unikalne podejście do organizacji konferencji i spotkań. To właśnie tutaj serwis wyprzedza oczekiwania, a światła, dźwięki i zapachy nabierają wyjątkowego znaczenia.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Spotkania i konferencje”.

Marka Renaissance należy do Marriott International, największej hotelowej sieci na świecie. Goszcząc w Renaissance Warsaw Airport Hotel możesz korzystać z zalet programu Marriott Rewards®.

Wybierz dowolny termin od 23 kwietnia 2018 roku i zostań jednym z pierwszych Gości Renaissance Warsaw Airport Hotel!SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ